AKTUALÍTÁSOK

Friss híreink

A Szent István Király Múzeum és a MÁB szervezésében megvalósult állományvédelmi ismeretterjesztő nap 2026. május 5-én

A Múzeumi Állományvédelmi Bizottság egy évben többször is vállal országjárást, aminek célja, hogy az egynapos esemény alatt a múzeumokban dolgozó kollégák még átfogóbban megismerkedhessenek a preventív állományvédelem módszertanával. A székesfehérvári esemény részletes programmenetét a következő plakát ismerteti:




Ezúton is köszönjük minden résztvevő jelenlétét és érdeklődését, valamint köszönjük Horváth Csabának, Fejér vármegye állományvédelmi felelősének a szervezési segítséget.