A Múzeumi Állományvédelmi Bizottság egy évben többször is vállal országjárást, aminek célja, hogy az egynapos esemény alatt a múzeumokban dolgozó kollégák még átfogóbban megismerkedhessenek a preventív állományvédelem módszertanával. A székesfehérvári esemény részletes programmenetét a következő plakát ismerteti:

Ezúton is köszönjük minden résztvevő jelenlétét és érdeklődését, valamint köszönjük Horváth Csabának, Fejér vármegye állományvédelmi felelősének a szervezési segítséget.